Přepis poslechu podzimního didaktického testu z NJ 2017

Finální fází po tréninku poslechové části didaktického testu z německého jazyka k maturitě je vždy přečtení si, co jsme slyšeli. Přepis poslechu didaktického testu státní maturity z německého jazyka 2017 podzim připravil pro všechny maturanty ke snadnější přípravě na maturitu Nový Amos. Doporučujeme před maturitou poslouchat co nejvíce, a přepis poslechu si vždy jako kontrolu přečíst. Mnoho úspěchů.
Celý příspěvek

Přepis poslechu jarního didaktického testu z NJ 2017

Přepis poslechu didaktického testu z německého jazyka z jarního termínu maturit 2017 od Nového Amose poslouží všem studentům připravujícím se na maturitu z němčiny jako kontrola, pokud jste v samotném poslechu něčemu nerozuměli. Doporučujeme si poslech vždy pustit znovu a při tom si jej přečíst, v rámci maturitního tréninku je poslech se čtením vynikající metodou k natrénování se na ostrý poslech z němčiny u maturity.
Celý příspěvek

Přepis poslechu podzimního didaktického testu z NJ 2016

Po poslechovém subtestu, který je součástí didaktického testu z německého jazyka, doporučujeme poslech poslechnout ještě jednou za čtení přepisu. Je to skvělý předmaturitní trénink právě na tuto část maturitní zkoušky z němčiny. Maturitní přepis poslechu z němčiny 2016 podzim pro všechny studenty a maturanty z němčiny připravil Nový Amos. Přejeme příjemný trénink, který povede k úspěchu u maturity
Celý příspěvek

Přepis poslechu jarního didaktického testu z NJ 2016

Při vypracování maturitního poslechu se vždy v rámci přípravy na maturitu vyplatí přečíst si jako kontrolu přepis poslechu. Přepis poslechu maturitního didaktického testu z německého jazyka 2016 jaro připravil pro všechny studenty maturující z němčiny Nový Amos k příjemnějšímu maturitnímu studiu v teple svého domova. Poslouchejte němčinu, přečtěte si, co jste slyšeli, a buďte na ostrý termín maturity skvěle připraveni.
Celý příspěvek

Přepis poslechu podzimního didaktického testu z NJ 2015

Finální fází po tréninku poslechové části didaktického testu z německého jazyka k maturitě je vždy přečtení si, co jsme cvičně poslechli. Přepis poslechu didaktického testu státní maturity z německého jazyka 2015 podzim připravil pro všechny maturanty ke snadnější přípravě na maturitu Nový Amos. Doporučujeme před maturitou poslouchat co nejvíce, a přepis poslechu si vždy jako kontrolu přečíst. Ať se daří.
Celý příspěvek

Přepis poslechu jarního didaktického testu z NJ 2015

Trénujte s Novým Amosem na maturitu z němčiny, konkrétně na poslechovou část didaktického testu z německého jazyka. Připravili jsme pro vás přepis poslechu didaktického testu NJ jaro 2015, který skvěle poslouží jako kontrola při přípravě na maturitu z němčiny tak, že si po vašem tréninkovém poslechu můžete ověřit cokoliv, čemu jste nemuseli rozumět. Ideální pro předmaturitní přípravu. Mnoho úspěchů.
Celý příspěvek

Přepis poslechu podzimního didaktického testu z NJ 2014

Skvělou kontrolou toho, co jste poslouchali je přečtení si maturitního poslechu. Maturitní poslech z němčiny 2014 podzim, který pro vás vypracoval Nový Amos, je k tomuto účelu k dispozici zde. Můžete si tak zkontrolovat například místa, kterým jste zcela nerozuměli, nebo se ujistit, že jste nějaké sekci poslechu rozuměli opravdu dobře. Poslouchání spolu se čtením je vynikající a efektivní metodou učení se cizího jazyka. Ať se daří.
Celý příspěvek

Přepis poslechu jarního didaktického testu z NJ 2014

Přepis poslechu didaktického testu z němčiny z jarního termínu maturit 2014 od NovýAmos.cz poslouží všem studentům připravujícím se na maturitu z němčiny jako kontrola, pokud jste v samotném poslechu něčemu nerozuměli. Doporučujeme si poslech vždy pustit znovu a při tom si jej přečíst, v rámci maturitního tréninku je poslech se čtením vynikající metodou k natrénování se na ostrý poslech z němčiny u maturity.
Celý příspěvek

Přepis poslechu podzimního didaktického testu z NJ 2013

Nový Amos pro všechny připravující se maturanty připravil přepis maturitního poslechu z německého jazyka 2013 podzim. Trénujte, procvičujte, poslouchání němčiny spolu s přepisem je vynikajícím cvičením, které rozvíjí vaše poslechové dovednosti. Čím více poslechů se čtením si projdete, tím lépe budete připraveni na ostrý maturitní poslech právě u vaší maturity z německého jazyka. Ať se daří, společně to zvládneme.
Celý příspěvek

Přepis poslechu jarního didaktického testu z NJ 2013

Po poslechovém cvičení z němčiny následuje ještě jeden poslech, nyní však s přepisem. Tímto způsobem budete na maturitní poslech skvěle připraveni. Přepis poslechu z němčiny 2013 jaro k maturitě pro vás připravil Nový Amos. K dispozici jsou rovněž poslechy a přepisy poslechů z německého jazyka z předchozích a následujících ročníků maturit, materiálů pro samostudium v teple domova u svého počítače máme tedy dost.
Celý příspěvek

Přepis poslechu podzimního didaktického testu z NJ 2012

Nový Amos pro všechny maturanty připravil přepis maturitního poslechu z německého jazyka 2012 podzim. Trénujte, procvičujte, poslouchání němčiny spolu s přepisem je vynikajícím cvičením, které rozvíjí vaše poslechové dovednosti. Čím více poslechů se čtením si projdete, tím lépe budete připraveni na ostrý maturitní poslech právě u vaší maturity z německého jazyka. Ať se daří, společně to zvládneme.
Celý příspěvek

Přepis poslechu jarního didaktického testu z NJ 2012

Konečnou fází po tréninku poslechové části didaktického testu z německého jazyka k maturitě je vždy přečtení si, co jsme slyšeli. Přepis poslechu didaktického testu státní maturity z německého jazyka 2012 jaro připravil pro všechny maturanty ke snadnější přípravě na maturitu Nový Amos. Doporučujeme před maturitou poslouchat co nejvíce, a přepis poslechu si vždy jako kontrolu přečíst. Ať se daří.
Celý příspěvek

Přepis poslechu podzimního didaktického testu z NJ 2011

Skvělou metodou přípravy k maturitě z němčiny je poslouchání spolu se čtením přepisu daného poslechu. Nový Amos pro vás přepis maturitního poslechu z německého jazyka 2011 podzim připravil k pohodovému tréninku všech maturantů z němčiny. Poslouchejte, čtěte, pokud některému slovíčku nerozumíte, přeložte si jej. Čím více maturitních poslechů si vyzkoušíte, tím blíže k úspěchu u maturity budete.
Celý příspěvek

Přepis poslechu jarního didaktického testu z NJ 2011

Přepis poslechu didaktického testu z němčiny z jarního termínu maturit 2011 od Nového Amose poslouží všem studentům připravujícím se na maturitu z němčiny jako kontrola, pokud jste v samotném poslechu něčemu nerozuměli. Doporučujeme si poslech vždy pustit znovu a při tom si jej přečíst, v rámci maturitního tréninku je poslech se čtením vynikající metodou k natrénování se na ostrý poslech z němčiny u maturity.
Celý příspěvek

Přepis poslechu ilustračního didaktického testu z NJ 2010

Trénujte s Novým Amosem a uspějte u maturity z německého jazyka. Připravili jsme pro vás přepis maturitního poslechu, ve kterém si můžete objasnit, co v poslechu opravdu zaznělo, a můžete si tak potvrdit, zda jste rozuměli či je třeba ještě potřeba nahlédnout do slovníku. Přepis maturitního poslechu z němčiny 2010 ilustrační je k dispozici všem maturantům. Přejeme mnoho pohodového učení a úspěch u maturity z NJ.
Celý příspěvek