Výsledky didaktického testu z němčiny 2024

Podívejte se na orientační výsledky maturitního didaktického testu z německého jazyka 2024 psaného v jarním termínu maturit, které vám nyní přináší Nový Amos. Výsledky dobře poslouží ke kontrole vašich vlastních výsledků u maturity z němčiny v testové části zkoušky. Výsledky didaktického testu jsou také skvělé pro další maturitní trénink právě na ten váš ostrý termín maturity z němčiny. Nový Amos přeje všem maturujícím nejen z němčiny mnoho úspěchů u maturit.
Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z němčiny 2022

Podívejte se na orientační výsledky maturitního didaktického testu z němčiny 2022 jaro, které vám nyní přináší Nový Amos. Výsledky dobře poslouží ke kontrole vašich vlastních výsledků u maturity z němčiny v testové části zkoušky. Výsledky didaktického testu jsou také skvělé pro další maturitní trénink právě na ten váš ostrý termín maturity z němčiny. Nový Amos přeje všem maturujícím nejen z němčiny mnoho úspěchů u maturit.
Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z němčiny 2021

Podívejte se na orientační výsledky maturitního didaktického testu z němčiny 2021 jaro, které jsou nyní online. Výsledky dobře poslouží ke kontrole vašich vlastních výsledků u maturity z němčiny v testové části zkoušky. Výsledky didaktického testu jsou také skvělé pro další maturitní trénink právě na ten váš ostrý termín maturity z němčiny. Nový Amos přeje všem maturujícím nejen z němčiny mnoho úspěchů u maturitní zkoušky.
Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z němčiny 2020 podzim

Výsledky maturitního didaktického testu z němčiny 2020 podzim jsou nyní online. Výsledky dobře poslouží ke kontrole vašich vlastních výsledků u maturity z němčiny v testové části zkoušky. Výsledky didaktického testu jsou také skvělé pro další maturitní trénink právě na ten váš ostrý termín maturity z němčiny. Nový Amos přeje všem maturujícím nejen z němčiny mnoho úspěchů u maturitní zkoušky.
Celý příspěvek

Vzorově vypracovaná maturitní písemná práce z němčiny 2020 podzim

Všem maturantům přináší Nový Amos vzorovou maturitní písemnou práci z německého jazyka 2020 podzim napsanou na jedničku a zisk vynikajícího hodnocení. Prohlédněte si vzor práce a porovnejte si ji s vlastními vypracováními. Vzorová práce je také skvělým učebním materiálem pro další ročníky maturit a při přípravě na váš ostrý termín státní maturity jistě dobře poslouží. Držme si palce.

Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z němčiny 2020

Podívejte se na výsledky jarního maturitního didaktického testu z němčiny 2020, které jsou nyní online. Výsledky dobře poslouží ke kontrole vašich vlastních výsledků u maturity z němčiny v testové části zkoušky. Zároveň také skvěle poslouží dalším maturitním ročníkům v rámci tréninku právě na ten jejich ostrý termín maturity z němčiny. Nový Amos přeje všem maturujícím nejen z němčiny mnoho úspěchů u maturitní zkoušky.
Celý příspěvek

Vzorově vypracovaná maturitní písemná práce z němčiny 2019 podzim

Nový Amos všem maturantům přináší vzorovou maturitní písemnou práci z německého jazyka 2019 podzim napsanou tak, aby získala vynikající hodnocení. Prohlídněte si vzor práce a porovnejte si ji s vlastními vypracováními. Vzorová práce je také skvělým učebním materiálem pro další ročníky maturit a při přípravě na váš ostrý termín státní maturity jistě dobře poslouží. Mnoho úspěchů všem.

Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z němčiny 2019 podzim

Tak jak se vám povedl maturitní didaktický test z němčiny 2019 podzim? Pokud si stále nejste jistí jak jste si vedli, podívejte se na orientační výsledky níže. Nový Amos pro vás exkluzivně vypracoval řešení didaktického testu. Porovnejte si tedy výsledky s vašimi odpověďmi a zjistěte tak, jestli jste maturitní test z německého jazyka zvládli. Nový Amos vám všem drží pěsti, ať to vyjde. Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z němčiny 2019

Výsledky maturitního didaktického testu z němčiny 2019 jaro jsou nyní online. Výsledky dobře poslouží ke kontrole vašich vlastních výsledků u maturity z němčiny v testové části zkoušky. Výsledky didaktického testu jsou také skvělé pro další maturitní trénink právě na ten váš ostrý termín maturity z němčiny. Nový Amos přeje všem maturujícím nejen z němčiny mnoho úspěchů u maturitní zkoušky.
Celý příspěvek

Vzorově vypracovaná maturitní písemná práce z němčiny 2019

Nový Amos všem maturantům přináší vzorově vypracovanou maturitní písemnou práci z německého jazyka 2019 jaro napsanou tak, aby získala vynikající hodnocení. Tento rok se v zadání maturitních písemek v první části písemné práce objevilo vypravování. Ve druhé části písemné práce měli maturanti ukázat, jak se píše e-mail. Podívejte se na vzor práce a porovnejte si ji s vlastními vypracováními.

Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z němčiny 2018 podzim

Tak jak podzimní maturanti? Jak se vám povedl napsat maturitní didaktický test z němčiny 2018 podzim? Pokud odpověď na tuto otázku ještě neznáte, najdete ji v našem článku níže. Nový Amos pro vás vypracoval správné řešení testu. Porovnejte si tedy výsledky s vašimi odpověďmi a zjistěte tak, jestli jste maturitní test z německého jazyka 2018 podzim zvládli. Držíme pěsti, ať to vyjde. Celý příspěvek

Vzorově vypracovaná maturitní písemná práce z němčiny 2018 podzim

Nový Amos všem maturujícím přináší vzorovou maturitní písemnou práci z němčiny 2018 podzim napsanou tak, aby získala skvělé hodnocení. Podívejte se na vzor práce a porovnejte si ji se svými vlastními vypracováními. Vzorová práce je rovněž skvělým učebním materiálem pro další ročníky maturit a při přípravě na váš ostrý termín státní maturity z němčiny jistě dobře poslouží. Mnoho úspěchů u maturity z NJ přeje Nový Amos.

Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z němčiny 2018

Výsledky maturitního didaktického testu z němčiny 2018 jaro jsou tu. Správné výsledky dobře poslouží ke kontrole vašich vlastních výsledků u maturity z němčiny v testové části zkoušky. Výsledky maturitního testu jsou také skvělé pro další maturitní trénink právě na ten váš ostrý termín maturity z němčiny. Nový Amos přeje všem maturujícím nejen z německého jazyka mnoho úspěchů u maturitní zkoušky. Ať se to podaří.
Celý příspěvek

Vzorově vypracovaná maturitní písemná práce z němčiny 2018

Nový Amos všem maturantům přináší vzorovou maturitní písemnou práci z německého jazyka 2018 jaro napsanou tak, aby získala vynikající hodnocení. Podívejte se na vzor práce a porovnejte si ji s vlastními vypracováními. Vzorová práce je také skvělým učebním materiálem pro další ročníky maturit a při přípravě na váš ostrý termín státní maturity jistě dobře poslouží. Mnoho úspěchů všem.

Celý příspěvek

Přepis poslechu podzimního didaktického testu z NJ 2017

Finální fází po tréninku poslechové části didaktického testu z německého jazyka k maturitě je vždy přečtení si, co jsme slyšeli. Přepis poslechu didaktického testu státní maturity z německého jazyka 2017 podzim připravil pro všechny maturanty ke snadnější přípravě na maturitu Nový Amos. Doporučujeme před maturitou poslouchat co nejvíce, a přepis poslechu si vždy jako kontrolu přečíst. Mnoho úspěchů.
Celý příspěvek

Přepis poslechu jarního didaktického testu z NJ 2017

Přepis poslechu didaktického testu z německého jazyka z jarního termínu maturit 2017 od Nového Amose poslouží všem studentům připravujícím se na maturitu z němčiny jako kontrola, pokud jste v samotném poslechu něčemu nerozuměli. Doporučujeme si poslech vždy pustit znovu a při tom si jej přečíst, v rámci maturitního tréninku je poslech se čtením vynikající metodou k natrénování se na ostrý poslech z němčiny u maturity.
Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z němčiny 2017

Jak jste dopadli u maturitního didaktického testu z německého jazyka na jaře 2017? Tisíce maturantů dnes čelily této výzvě a nyní doufají v co nejlepší hodnocení. Přinášíme Vám výsledky didaktického testu z němčiny psaného v jarním termínu 2017. Porovnejte své vlastní odpovědi se správnými odpověďmi a zjistěte tak, jestli jste u maturitního testu z NJ 2017 na jaře uspěli. Celý příspěvek

Vzorově vypracovaná maturitní písemná práce z němčiny 2017

Prohlédněte si vzorové vypracování maturitní písemné práce z němčiny 2017, které se v ostrém jarním termínu maturit objevilo v zadání. V tomto roce si maturanti, kteří si vybrali německý jazyk lámali hlavy nad vypracováním článku v delší části písemné práce a neformálním e-mailem kamarádovi v druhé, kratší části maturitní písemky z němčiny. Celý příspěvek

Přepis poslechu podzimního didaktického testu z NJ 2016

Po poslechovém subtestu, který je součástí didaktického testu z německého jazyka, doporučujeme poslech poslechnout ještě jednou za čtení přepisu. Je to skvělý předmaturitní trénink právě na tuto část maturitní zkoušky z němčiny. Maturitní přepis poslechu z němčiny 2016 podzim pro všechny studenty a maturanty z němčiny připravil Nový Amos. Přejeme příjemný trénink, který povede k úspěchu u maturity
Celý příspěvek

Přepis poslechu jarního didaktického testu z NJ 2016

Při vypracování maturitního poslechu se vždy v rámci přípravy na maturitu vyplatí přečíst si jako kontrolu přepis poslechu. Přepis poslechu maturitního didaktického testu z německého jazyka 2016 jaro připravil pro všechny studenty maturující z němčiny Nový Amos k příjemnějšímu maturitnímu studiu v teple svého domova. Poslouchejte němčinu, přečtěte si, co jste slyšeli, a buďte na ostrý termín maturity skvěle připraveni.
Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z němčiny 2016

maturitni-test-nemcina-2016-jaro-vysledkyJak jste dopadli u maturitního didaktického testu z německého jazyka na jaře 2016? Tisíce maturantů dnes čelily této výzvě a nyní doufají v co nejlepší hodnocení. Přinášíme Vám výsledky didaktického testu z němčiny psaného v jarním termínu 2016. Porovnejte své vlastní odpovědi se správnými odpověďmi a zjistěte tak, jestli jste u maturitního testu z NJ 2016 na jaře uspěli. Výsledky testu z němčiny 2016 sdílejte se svými spolužáky a přáteli. Celý příspěvek

Vzorově vypracovaná maturitní písemná práce z němčiny 2016

maturitni-pisemka-nemcina-2016-jaro-vzorProhlédněte si vzorové vypracování maturitní písemné práce z němčiny 2016, které se v ostrém jarním termínu maturit objevilo v zadání. V tomto roce si maturanti, kteří si vybrali německý jazyk lámali hlavy nad vypracováním vypravování v delší části písemné práce a neformálním e-mailem kamarádovi v druhé, kratší části maturitní písemky z němčiny. Náš inspirativní vzor by obstál s vynikajícím hodnocením. Celý příspěvek

Přepis poslechu podzimního didaktického testu z NJ 2015

Finální fází po tréninku poslechové části didaktického testu z německého jazyka k maturitě je vždy přečtení si, co jsme cvičně poslechli. Přepis poslechu didaktického testu státní maturity z německého jazyka 2015 podzim připravil pro všechny maturanty ke snadnější přípravě na maturitu Nový Amos. Doporučujeme před maturitou poslouchat co nejvíce, a přepis poslechu si vždy jako kontrolu přečíst. Ať se daří.
Celý příspěvek

Přepis poslechu jarního didaktického testu z NJ 2015

Trénujte s Novým Amosem na maturitu z němčiny, konkrétně na poslechovou část didaktického testu z německého jazyka. Připravili jsme pro vás přepis poslechu didaktického testu NJ jaro 2015, který skvěle poslouží jako kontrola při přípravě na maturitu z němčiny tak, že si po vašem tréninkovém poslechu můžete ověřit cokoliv, čemu jste nemuseli rozumět. Ideální pro předmaturitní přípravu. Mnoho úspěchů.
Celý příspěvek

Vzorově vypracovaná maturitní písemná práce z němčiny 2015

maturitni-pisemka-nemcina-2015-jaro-vzorProhlédněte si vzorové vypracování maturitní písemné práce z němčiny 2015, které se v ostrém jarním termínu maturit objevilo v zadání. V tomto roce si maturanti, kteří si vybrali německý jazyk lámali hlavy nad vypracováním článku do studentského časopisu v první, delší části písemné práce a neformálním e-mailem kamarádovi v druhé, kratší části maturitní písemky z němčiny. Náš inspirativní vzor by obstál s vynikajícím hodnocením. Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z němčiny 2015

maturitni-test-nemcina-2015-jaro-vysledkyJak jste dopadli u maturitního didaktického testu z německého jazyka na jaře 2015? Tisíce maturantů dnes čelily této výzvě a nyní doufají v co nejlepší hodnocení. Přinášíme Vám výsledky didaktického testu z němčiny psaného v jarním termínu 2015. Porovnejte své vlastní odpovědi se správnými odpověďmi a zjistěte tak, jestli jste u maturitního testu z NJ 2015 na jaře uspěli. Výsledky testu z němčiny 2015 sdílejte se svými spolužáky a přáteli. Celý příspěvek

Přepis poslechu podzimního didaktického testu z NJ 2014

Skvělou kontrolou toho, co jste poslouchali je přečtení si maturitního poslechu. Maturitní poslech z němčiny 2014 podzim, který pro vás vypracoval Nový Amos, je k tomuto účelu k dispozici zde. Můžete si tak zkontrolovat například místa, kterým jste zcela nerozuměli, nebo se ujistit, že jste nějaké sekci poslechu rozuměli opravdu dobře. Poslouchání spolu se čtením je vynikající a efektivní metodou učení se cizího jazyka. Ať se daří.
Celý příspěvek

Jak se představit německy a udělat dobrý dojem?

predstavovani-se-nemeckyNejen maturity z německého jazyka využijete představování se německy. Tato část sice není hodnocena, ale vzhledem k tomu, že si na Vás v tuto chvíli dělá maturitní komise svůj první dojem, můžeme tuto část považovat za důležitou. Pojďme se tedy podívat, jak se představit německy co nejlépe. Celý příspěvek

Maturitní písemka z němčiny 2014 podzim: VZOR

vysledky-pisemna-prace-nj-2014-maturita-opravnaJaké bylo zadání maturitní písemné práce z němčiny v podzimním termínu maturit v roce 2014? Přinášíme Vám zadání obou částí maturitní písemky z NJ a pro inspiraci jsme vypracovali vzory, které by v tomto termínu získali maximum bodů v hodnocení a tím by získali vynikající známku. Celý příspěvek

Výsledky didaktického testu z němčiny 2014 podzim

vysledky-nemcina-didakticky-test-podzimni-termin-2014Výsledky maturitního didaktického testu z německého jazyka přinášíme exkluzivně pro všechny maturanty, kteří v podzimním termínu 2014 maturitní zkoušky z němčiny vykonávali a jsou v očekávání, jak dopadli. Díky výsledkům si můžete porovnat, jak jste v maturitním testu uspěli, výsledky můžete sdílet spolu s kamarády, kteří maturovali s Vámi. Přejeme zisk co nejvíce bodů. Celý příspěvek

Přepis poslechu jarního didaktického testu z NJ 2014

Přepis poslechu didaktického testu z němčiny z jarního termínu maturit 2014 od NovýAmos.cz poslouží všem studentům připravujícím se na maturitu z němčiny jako kontrola, pokud jste v samotném poslechu něčemu nerozuměli. Doporučujeme si poslech vždy pustit znovu a při tom si jej přečíst, v rámci maturitního tréninku je poslech se čtením vynikající metodou k natrénování se na ostrý poslech z němčiny u maturity.
Celý příspěvek

Maturita 2014: Výsledky maturitního testu z němčiny

vysledky-nemcina-2014-maturita-testPodívejte se na výsledky maturitního didaktického testu z německého jazyka, který skládali maturanti v ostrém termínu maturity na jaře 2014 a vyzkoušejte si test sami, nebo si porovnejte své výsledky s ostatními maturanty. Své dotazy a komentáře můžete napsat do diskuze pod článkem nebo můžete o testu diskutovat online na facebooku Maturita z němčiny. Celý příspěvek

Vypravování u písemné práce z němčiny u maturity?

Ne příliš často, ale někdy se může u státní maturity z německého jazyka objevit i slohový útvar, který se nazývá vypravování. Maturant tak musí prokázat, že je schopen v němčině podle jasně daného zadání, písemně o něčem povyprávět. Jak tedy vyprávění německy správně napsat? A jak jej napsat tak, abychom za naší práci získali Celý příspěvek

Jak si u písemné práce z němčiny poradit při psaní návodu nebo instrukcí?

Právě ve Vaší maturitě z němčiny se může objevit slohový útvar, který se nazývá návod nebo instrukce. Jak návod napsat německy? Jak správně písemně podat instrukce německy? Jak tento typ textu napsat tak, abyste u maturity v této části zkoušky uspěli? Podívejte se, jak postupovat Celý příspěvek

Jak napsat formální dopis v němčině?

Častým slohovým útvarem objevujícím se u státní maturity z německého jazyka v části písmné práce je “formální” dopis, tedy dopis, který píšeme osobě, kterou buď neznáme, nebo k ní chováme formální respekt. Jak takový dopis napsat, abychom u maturity získali co nejvíce bodů a tedy i co nejlepší hodnocení? Celý příspěvek